Antalya Dezenfeksiyon Uygun Fiyat

Dünya üzerinde büyük risk oluşturan ve sağlık açısından olumsuz sonuçlara neden olan COVID-19 ve benzeri tüm virüslere karşı alınabilecek en iyi önlem dezenfeksiyondur. ALC İlaçlama'yı arayın, tüm virüs ve bakterileri, evinizden, restaurantınızdan veya kafenizden uzak tutalım.

Koronavirüs (COVID-19) Dezenfeksiyonu

ALC İlaçlama olarak amacımız, doğru ilaç ve doğru uygulama yöntemleriyle her türlü haşere ve kemirgenlerden arınmış sağlıklı ortamlarda yaşamanızı ve çalışmanızı sağlamaktır.

Ev, otel, fabrika, kafe, restaurant, alışveriş merkezi, hastane gibi yaşam alanlarında, zararlı kontrol ve haşere mücadelesi konusunda Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) onayladığı, Sağlık Bakanlığı'ndan ruhsatlı ilaçlarla hizmet vermekteyiz...

Sıkça Sorulan Sorular

Dezenfeksion için uygulanan kimyasallar sağlığa zararlı mıdır?

Hayır. ALC İlaçlama tarafından kullanılan tüm kimyasallar hem Dünya Sağlık Örgütü (WHO), hem de Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ürünlerdir. Dezenfeksion işlemi genellikle alkol ve gümüş iyon içeren özel kimyasallar ile gerçekleştirilir. Bu kimyasalların insan ve çevre sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Dezenfeksiyon hizmeti ile ilgili bir problemim veya sorum olduğu zaman kimi aramalıyım?
Uygulama sonrası kötü koku olacak mı?
Dezenfeksion sonrası temizlik yapmalı mıyım?
Dezenfeksiyon uygulaması sonrası herhangi bir belge alacak mıyım?
Ne sıklıkla dezenfeksiyon yaptırmalıyım?
Antalya'nın tüm ilçelerine ve semtlerine hizmet veriyor musunuz?
Ev, bahçe, işyeri, hastane, restaurant v.b. ilaçlamalarında uygulama açısından farklılık var mıdır?

Antalya Dezenfeksiyon Hizmeti

Cansız ortamdaki, hayati risk oluşturabilecek patojen mikroorganizmaların öldürülmesi ve çoğalmalarının durdurulması için uygulanan dezenfeksiyon işlemi uzmanlık ve uygun ekipman gerektirir. ALC İlaçlama olarak, modern dezenfeksiyon cihazları ve kimyasalları ile yaşam alanlarını koruma altına alıyoruz.

Coronavirüs (koronavirüs) v.b. virüs ve bakterilere karşı uyguladığımız dezenfeksiyon işlemleri ile yaşam alanlarınızı sterilize ediyor ve virüsten etkilenme riskini en aza indiriyoruz. Etkili ve kaliteli dezenfeksiyon uygulamamızdan faydalanmak istiyorsanız, bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.